Zoznam produktov značky SITA

Na objednávku
Kategórie

CLEANOSPECTOR- sledovanie čistoty povrchu kovov

SITA
SIT1301
Prístroj Cleanospector predstavuje jedinečné zariadenie určené na sledovanie čistoty kovového povrchu priemyselných produktov ktoré musia spĺnať vysoké štandardy kontroli kvality. Princíp merania pomocou fluorescencie umožňuje spoľahlivú detekciu najmenších stôp kontaminácie, ako sú oleje, mastné alebo chladiace mazivá. 
Na objednávku
Kategórie

FOAMTESTER - analyzázor parametrov peny

SITA
SITA FoamTester analyzuje charakteristiky kvapalín obsahujúcich povrchovo aktívne látky ľahko, rýchlo a presne s programovateľným postupm sekvencie. Meracie zariadenie používa inovatívne optické meracie metódy na stanovenie charakteristík peny, ako je objem peny, stability, drenáž, ako aj penovú štruktúru.
Na objednávku
Kategórie

SURFASPECTOR- meranie čistoti povrchu na základe kontaktného uhla

SITA
1501
SITA SurfaceTester je novinkou od spoločnosti SITA. Tento inovatívny produkt je ručným meracím zariadením na testovanie čistoty povrchu a zmáčavosti kovových, sklených a plastových povrchov. Zariadenie kombinuje objektívne meranie s jednoduchou manipuláciou a umožňuje rýchle vyhodnotenie povrch.
Na objednávku
Kategórie

TENZOMETER Dynotester - meranie povrchového napätia

SITA
1104
Mobilný ručný tenzometer meria povrchové napätie a koncentráciu povrchovo aktívnej látky ľahko a rýchlo v laboratóriu ako aj vo výrobnom procese. Priamo zobrazuje výsledky merania na prehľadnom displeji a upozorňuje užívateľa, ak sú prekročené definované limitné hodnoty.
Na objednávku
Kategórie

TENZOMETER SITA SCIENCE LINE T100 - komplexné meranie povrchového...

SITA
1105
Bublinkový tenzometer SITA t100 je určený najmä pre vedecké účely pričim je využiteľný aj ako mobilný laboratórny tenzometer nachádzajúci svoje uplatnenie najmä v oblasti kontroly kvality.  Vďaka využitiu patentovanej bublinkovej metódy  meria tenzometer povrchové napätie kvapalín v rámci veľkej životnosti bublín od 15 ms do 100 000 ms.
Na objednávku
Kategórie

ZARIADENIE CONSPECTOR SITA - sledovanie kontaminácie v...

SITA
1302
SITA ConSpector kontroluje úroveň kontaminácie v čistiacich a oplachovacích kúpeľoch. Zvyšujúca sa úroveň znečistenia spôsobuje zníženie čistiacej výkonnosti. Vysoká čistota častí napriek optimálnej koncentrácii čistiaceho prostriedku už nemôže byť zaručená, ak je kúpeľ kontaminovaný napr. olejmi alebo tukmi.
Produkt bol pridaný do zoznamu prianí

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.