Preosievačky a sitá

Dostupný
Kategórie

Analytický sitovací stroj AS 200 basic, Retsch

RETSCH
AS 200 basic
Analytické sitovacie stroje rady AS 200 sa používajú v oblastiach výskumu a vývoja, pri kvalitatívnej kontrole surovín, medzikontrole a kontrole koncových výrobkov a tiež pri kontrole výrobného procesu. Regulovateľný elektromagnetický pohon ponúka optimálnu adaptáciu pre každý produkt. Ostré frakcie je možné získať dokonca aj po krátkej dobe sitovania....
Na objednávku
Kategórie

Analytický sitovací stroj AS 200 digit cA, Retsch

RETSCH
AS 200 digit cA
Analytické sitovacie stroje rady AS 200 sa používajú v oblastiach výskumu a vývoja, pri kvalitatívnej kontrole surovín, medzikontrole a kontrole koncových výrobkov a tiež pri kontrole výrobného procesu. Regulovateľný elektromagnetický pohon ponúka optimálnu adaptáciu pre každý produkt. Ostré frakcie je možné získať dokonca aj po krátkej dobe sitovania.
Na objednávku
Kategórie

Analytický sitovací stroj 200 control, Retsch

RETSCH
200 control
Analytické sitovacie stroje rady AS 200 sa používajú v oblastiach výskumu a vývoja, pri kvalitatívnej kontrole surovín, medzikontrole a kontrole koncových výrobkov a tiež pri kontrole výrobného procesu. Regulovateľný elektromagnetický pohon ponúka optimálnu adaptáciu pre každý produkt. Ostré frakcie je možné získať dokonca aj po krátkej dobe sitovania.
Na objednávku
Kategórie

Analytický sitovací stroj AS 300 control, Retsch

RETSCH
AS 300 control
Analytické sitovacie stroje rady AS 300 sa používajú v oblastiach výskumu a vývoja, pri kvalitatívnej kontrole surovín, medzikontrole a kontrole koncových výrobkov a tiež pri kontrole výrobného procesu. Regulovateľný elektromagnetický pohon ponúka optimálnu adaptáciu pre každý produkt. Ostré frakcie je možné získať dokonca aj po krátkej dobe sitovania.
Na objednávku
Kategórie

Analytický sitovací stroj AS 450 basic, Retsch

RETSCH
AS 450 basic
AS 450 Basic je cenovo výhodná alternatíva k sitovaciemu stroju AS 450 control. Nový sitovací stroj pokrýva rozsah veľkosti od 25 μm do 125 mm a zvládne zaťaženie až 15 kg. Čas a amplitúda sú digitálne nastaviteľné, pamäťová funkcia umožňuje ukladanie jedného programu. AS 450 basic je vhodný pre suché sitovanie. Poskytuje ekonomické riešenie pre...
Na objednávku
Kategórie

Analytický sitovací stroj AS 450 control, Retsch

RETSCH
AS 450 control
Analytický sitovací stroj AS 450 control sa používa v oblastiach výskumu a vývoja, pri kvalitatívnej kontrole surovín, medzikontrole a kontrole koncových výrobkov a tiež pri kontrole výrobného procesu. Regulovateľný elektromagnetický pohon ponúka optimálnu adaptáciu pre každý produkt. Ostré frakcie je možné získať dokonca aj po veľmi krátkej dobe sitovania.
Na objednávku
Kategórie

Prúdový sitovací stroj AS 200 jet, Retsch

RETSCH
AS 200 jet
Nový Prúdový sitovací stroj AS 200 jet je obzvlášť vhodný pre sitovanie práškových materiálov, ktoré vyžadujú účinné rozptýlenie a deaglomeráciu. Ďalej ponúka možnosť uložiť do pamäti až 10 SOP a možnosť pridať automatický vákuový regulátor (príslušenstvo). To všetko dohromady zaručuje reprodukovateľné a zmysluplné výsledky. 
Na objednávku
Kategórie

Analytický sitovací stroj AS 400 control, Retsch

RETSCH
AS 400 control
Analytický sitovací stroj AS 400 sa používa v oblastiach výskumu a vývoja, pri kvalitatívnej kontrole surovín, medzikontrole a kontrole koncových výrobkov a tiež ku kontrole výrobného procesu.Model AS 400 control sa používa pre suché sitovanie s analytickými sitami s priemerom až 400 mm. Jednotný, horizontálny kruhový pohyb zaisťuje presné rozdelenie...
Dostupný
Kategórie

Sieve Shaker AS 200 tap, Retsch

RETSCH
AS 200 tap
Analytický sitovací stroj AS 200 tap sa používa v oblastiach výskumu a vývoja, pri kvalitatívnej kontrole surovín, medzikontrole a kontrole koncových výrobkov a tiež pri kontrole výrobného procesu.
Dostupný
Kategórie

EasySieve / EasySieve CFR vyhodnocovací software, Retsch

RETSCH
EasySieve
EasySieve, softvér pre analýzu veľkosti častíc, odstraňuje manuálne vyhodnocovanie výsledkov v mnohých ohľadoch. Softvér je schopný automaticky riadiť všetky potrebné meracie a vážiace postupy - od získania hmotnosti sít až po vyhodnocovanie dát. A to všetko jednoduchšie a komfortnejšie než predtým, skrátka "easy".
Search

Filtrovanie podľa značky

Produkt bol pridaný do zoznamu prianí

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.